شرکت پویندگان بهبود کیفیت بعنوان مرکز آموزشی نمونه کشوری از سوی سازمان ملی استاندارد ایران شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی پویندگان بهبود کیفیت، طی مراسمی که به مناسبت روز جهانی استاندارد در سالن اجلاس سران کشور در روز سه شنبه ۱۳۹۶/۷/۲۵ با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و سایر مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران و جمعی از صاحب نظران عرصه تولید و کیفیت برگزار شد، شرکت پویندگان بهبود کیفیت بعنوان واحد نمونه کشوری سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه مرکز آموزشی همکار ، در سال ۱۳۹۶ انتخاب گردید و مورد تقدیر قرار گرفت.

کسب این موفقیت بزرگ که برای شرکت پویندگان بهبود کیفیت در سایه توکل به خداوند متعال و حمایت سازمان ملی استاندارد ایران میسر گردیده است،این شرکت را بر آن داشته تا با تعهد و احساس مسئولیت مضاعف در راستای توسعه صنعتی ، کارآفرینی و پیشبرد سیاست های دولت خدمتگزار و کشور عزیزمان ایران و استان سبزمان گیلان، گام های مؤثرتری بردارد.

قابل ذکر است دپارتمان آموزش پویندگان بهبود کیفیت یکی از دپارتمان های شرکت فنی و مهندسی پویندگان بهبود کیفیت می باشد که ، ارائه دهنده خدمات آموزشی در حوزه های صنعتی و سازمانی در قالب دوره های آموزشی تکنیک ها و سیستم های مدیریتی و صنعتی و همچنین برگزاری سمینارهای آموزشی به مشتریان این مجموعه می باشد . فعالیت این دپارتمان از سال ۱۳۸۲ آغاز و در طی این مدت توانسته بیش از ۱۰۰ عنوان سرفصل آموزشی عمومی و تخصصی تهیه و اجرا نماید.

هم اکنون این شرکت با بیش از ۵۰۰ سازمان دولتی و خصوصی در صنایع و اصناف مختلف در حال برگزاری دوره های آموزشی متنوع به روش های مختلف مانند برگزاری در محل کلاسهای دپارتمان و برگزاری دوره های آموزشی در محل سازمان ها طبق نیاز ایشان می کوشد تا حداکثر اثربخشی را در برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت در فراگیران ایجاد نماید.