منتخب مردم رشت در شورای اسلامی کلانشهر رشت از مجهزترین و بزرگترین آزمایشگاه کالیبراسیون شمال ایران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پویندگان بهبود کیفیت، محمد حسن عاقل منش صبح و هیات همراه صبح سه شنبه با حضور در شهرصنعتی رشت از امکانات آزمایشگاه کالیبراسیون پویندگان بهبود کیفیت بازدید کردند و در جریان پتانسیل این واحد علمی و فنی فعال در صنعت گیلان قرار گرفتند.

در این دیدار مهندس محمدرضا آبادیان و مهندس بهبود داداش زاده، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت پویندگان بهبود کیفیت فعالیت های شرکت تحت مدیریت خود را تشریح کردند که محمدحسن عاقل منش پس از آشنایی با این پتانسیل ایجاد شده در حوزه صنعت استان گیلان بر لزوم حمایت از شرکت های خصوصی بر پایه علم روز دنیا تاکید داشتند.

سپس عضو منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت از دیگر مجموعه های مربوط به هولدینگ این شرکت نظیر تنها نمایندگی تمیزکننده های ارگانیک و پروبیوتیک کریسال بلژیک در ایران و شرکت پخش مواد غذایی و بهداشتی بهبود سامانه کاسپین بازدید نمودند.

در این دیدار مصطفی عاقل منش مشاور نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی و رضا زارع طلب فارغ التحصیل فیزیک اتمی و استاد دانشگاه، عضو منتخب شورای شهر رشت را همراهی کردند.

لازم به ذکر است، آزمایشگاه کالیبراسیون پویندگان بهبود کیفیت با بیش از هفت سال فعالیت در حوزه اندازه شناسی و کالیبراسیون به عنوان تنها آزمایشگاه کالیبراسیون شمال ایران موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ۱۷۰۲۵ از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران شده است.