موفقیتی دیگر برای شرکت پویندگان بهبود کیفیت
شرکت پویندگان بهبود کیفیت بعنوان شرکت فنی و مهندسی برتر کشوری در ششمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت ایران انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی پویندگان بهبود کیفیت، طی مراسمی که به مناسبت “ششمین جشنواره پژوهش و فناوری و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ” که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و با شعار : ” پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری؛ زیر بنای تولید و اشتغال” برگزار شد، شرکت پویندگان بهبود کیفیت در بخش شرکت خدمات فنی، مهندسی بعنوان شرکت برتر این حوزه در سال ۱۳۹۶ انتخاب گردید و مورد تقدیر قرار گرفت.

کسب این موفقیت بزرگ که برای شرکت پویندگان بهبود کیفیت در سایه توکل به خداوند متعال، یاری سازمان های دست اندرکار و تلاش مدیران و کارکنان این شرکت میسر گردیده است،این شرکت را بر آن برمی دارد تا با تعهد و احساس مسئولیت مضاعف جهت پیشرفت و توسعه صنعتی کشور و دستیابی به اهداف و برنامه های علمی و پژوهشی بخش تولید و تجارت دولت خدمتگزار و کشور عزیزمان ایران و استان سبزمان گیلان، با بهره گیری از تمام ظرفیت و توان خود گام های مؤثرتری بردارد.
قابل ذکر است که این شرکت در مهرماه امسال نیز موفق به کسب عنوان واحد نمونه کشوری سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه مرکز آموزشی همکار ، در سال ۱۳۹۶ شد و مورد تقدیر قرار گرفت.
شرکت پویندگان بهبود کیفیت از سال ۸۲ در بخش های گوناگونی نظیر مشاوره ، آموزش ، تدوین استانداردهای ملی ، بازرسی و نمونه برداری و آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون از نظام تأیید صلاحیت ایران NACI مشغول به فعالیت است.