طرح سراسری آزمون دوره ای نازل های CNG در استان های گیلان و اردبیل انجام پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی پویندگان بهبود کیفیت، در ماه های اخیر تحت نظارت سازمان ملی استاندارد ایران طرح سراسری آزمون دوره ای نازل های گاز طبیعی(CNG) در استان های گیلان و اردبیل توسط آزمایشگاه کالیبراسیون پویندگان بهبود کیفیت و با همکاری شرکت پخش فرآورده های نفتی با موفقیت انجام شد.

این در حالی است که پایلوت این طرح سراسری هم در سال گذشته توسط شرکت فنی و مهندسی پویندگان بهبود کیفیت در استان های گیلان، اصفهان، هرمزگان و اردبیل صورت گرفت که هم اکنون وارد طرح اصلی و الزامی شده است.

مهندس محمدرضا آبادیان مدیرعامل شرکت پویندگان بهبود کیفیت در این خصوص اظهار داشت: پویندگان بهبود کیفیت به عنوان یک شرکت دانش بنیان و پیشرو این افتخار و توانایی فنی را داشت که با تکیه بر تجهیزات پیشرفته و دانش فنی مجموعه بتواند آغازگر طرح سراسری آزمون های دوره ای نازل های CNG در سطح کشور باشد تا امروز به عنوان یک شرکت گیلانی با برند ملی در این حوزه شناخته شود.

‎لازم به ذکر است، آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون پویندگان بهبود کیفیت فعالیت خود را از سال ٨٩ آغاز کرده است و هم‌اکنون با اخذ تائید صلاحیت بین‌المللی iso/iec17025 به‌عنوان مجهزترین آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون شمال کشور در حال ارائه خدمات به واحدهای صنعتی و سوخت‌رسانی سطح کشور است.