شرکت تکنوسافت (TECNOSOFT) در سال ۱۹۸۹ در ایتالیا، آغاز بکار کرد. این شرکت در ابتداء در زمینه تحقیق و توسعه ( R&D ) در خصوص نرم‌افزارهای مدیریت نوین فعالیت می‌کرد. اکنون در زمینه انواع دیتالاگر فعالیت می کند.

در سال ۲۰۰۲، بعداز درک نیازهای مشتریان و مخاطبان خود در طی این سالها در قالب پروژه‌های تحقیق و توسعه ( R&D ) نسبت به ارائه محصول و خدمات جدید، اقدام نمود. این برنامه توسعه منجر به تولید دیتالاگرها از سوی شرکت تکنوسافت ( TECNOSOFT ) گردید. دیتالاگرهای تولیدی شرکت تکنوسافت در طیف وسیعی از صنایع کاربرد دارد.

شرکت تکنوسافت ( TECNOSOFT ) علاوه بر تولید انواع دیتالاگرها راه حل‌های جامع‌ای در خصوص برنامه‌های کنترل شرایط در واحدهای صنعتی، پزشکی، حمل و نقل و آزمایشگاه‌ها ارائه می‌کند.
تنوع دیتالاگرهای این شرکت موجب گردیده است برای تمامی نیازهای مشتریان، راه حل‌های تخصصی و کاملی داشته باشد.
شرکت بهبود سامانه کاسپین، نماینده رسمی خدمات فروش و بعداز فروش شرکت تکنوسافت ( TECNOSOFT ) ایتالیا در ایران می‌باشد. این شرکت توانایی رفع نیازهای سازمان‌ها و واحدهای صنعتی درخصوص تجهیزات مرتبط با دیتالاگرهای دما، فشار، رطوبت در زمینه‌های عمومی و تخصصی را دارا می‌باشد.
از خصوصیات متمایز محصولات شرکت تکنوسافت ( TECNOSOFT )، دقت بالا، عمر باطری بالا، ضدگرد و غبار بودن و دارای گریدهای تخصصی صنایع مختلف ( دارویی، غذایی، حمل و نقل و…) می‌باشد. لاگرهای دمایی این شرکت در محدوده ۸۰- تا ۲۴۰+ درجه سانتیگراد می‌باشد.
کلیه تجهیزات این شرکت الزامات استاندارد ISO/IEC 17025 را برآورده می‌کند. درحال حاضر امکان عرضه محصولات این شرکت در ایران با خدمات بعداز فروش به مدت ۱۰ سال وجود دارد.
این محصولات شامل موارد زیر می‌باشد:

جهت مشاهده انواع دیتالاگرها و همینطور سایر تجهیزات وابسته به وب سایت شرکت بهبود سامانه کاسپین مراجعه فرمایید.

فروش انواع دیتالاگر