از شرکت فنی و مهندسی پویندگان بهبود کیفیت در همایش صنعت ، معدن و تجارت تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی پویندگان بهبود کیفیت ، عصر چهارشنبه ۳۰ تیرماه ۹۵ در همایشی که در استانداری گیلان به مناسب روز صنعت ، معدن و تجارت صورت گرفت از ۳۵ واحد نمونه صنعتی و معدنی گیلان در سال ۹۴ از جمله شرکت فنی و مهندسی پویندگان بهبود کیفیت تقدیر به عمل آمد.

این مراسم که که با سی دقیقه تاخیر در سالن آمفی تئاتر الغدیر استانداری گیلان با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید آغاز شد و سخنرانان این مراسم به ترتیب دکتر منتظری مدیرکل سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان ، مهندس رحیمی رئیس کانون کارآفرینان ، دکتر صادق زاده معاونت آموزش و پژوهش وزارت صنعت ، معدن و تجارت کشور و دکتر نجفی استاندار گیلان بودند.

در پایان این همایش از ۳۵ واحد نمونه صنعتی و معدنی گیلان در سال ۹۴ با اهدای لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد که مهندس محمدرضا آبادیان از شرکت فنی و مهندسی پویندگان بهبود کیفیت از جمله ی تقدیر شوندگان بودند.

علاوه بر مهندس محمدرضا آبادیان و مهندس بهبود داداش زاده که از پویندگان بهبود کیفیت به عنوان مدعوین در این همایش حضور داشتند ، این مراسم با حضور جمعی از مسئولین استانی و کشوری نظیر استاندار گیلان ، معاونت آموزش و پژوهش وزارت صنعت ، معدن و تجارت کشور ، معاونین استاندار گیلان ، مدیرکل سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان ، مدیرکل استاندارد گیلان ، فرماندار رشت و … برگزار شد.

لازم به ذکر است ، شرکت پویندگان بهبود کیفیت از سال ۸۲ در بخش های گوناگونی نظیر مشاوره ، آموزش ، تدوین استانداردهای ملی ، بازرسی و نمونه برداری و آزمایشگاه کالیبراسیون مشغول به فعالیت است و پیش از این هم در سال ۹۲ به عنوان واحد نمونه فنی و مهندسی کشور و استان انتخاب شده بود.