عضو شورای شهر رشت و معاون جهاد دانشگاهی گیلان از آزمایشگاه کالیبراسیون پویندگان بهبود کیفیت بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پویندگان بهبود کیفیت، در این بازدید اسماعیل حاجی پور عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت و محمدرضا حاجی پور معاونت عمرانی جهاد دانشگاهی گیلان از بخش های گوناگون آزمایشگاه پویندگان بهبود کیفیت و هولدینگ بهبود سامانه کاسپین بازدید داشتند.

ابتدا مهندس محمدرضا آبادیان مدیرعامل شرکت فنی و مهندسی پویندگان بهبود کیفیت با تشریح فعالیت های آزمایشگاه و هولدینگ بهبود سامانه کاسپین اظهار داشت: به عنوان یک واحد دانش بنیان بومی مفتخریم که با تکیه بر دانش روز دنیا و پرسنل مجرب به بخشی اعظمی از واحدهای صنعتی و سوخت رسانی استان و کشور در حال ارائه خدمات هستیم.

سپس اسماعیل حاجی پور عضو کهنه کار شورای اسلامی کلانشهر رشت در حاشیه بازدید از توانمندی های آزمایشگاه کالیبراسیون پویندگان بهبود کیفیت و زیرساخت های هولدینگ بهبود سامانه کاسپین خاطرنشان شد: باید اعتراف کنم تا پیش از این از وجود چنین پتانسیل خوبی در سطح شهر رشت و استان گیلان بی اطلاع بودم و باید کمک کنیم تا چنین واحدهای علمی و پیشرو در صنعت استان گیلان بیش از پیش بولد شوند.

همچنین مهندس محمدرضا حاجی پور معاونت عمرانی جهاد دانشگاهی استان گیلان بیان داشت: در سالیان اخیر جهاد دانشگاهی گیلان در بخش کالیبراسیون و استاندارد سازی تجهیزات آزمایشگاهی بر استفاده از پتانسیل بومی آزمایشگاه کالیبراسیون پویندگان بهبود کیفیت تاکید داشته است و ان شاالله در بخش وسیعتری ادامه دار خواهد بود.

لازم به ذکر است، آزمایشگاه مرجع کالیبراسیون پویندگان بهبود کیفیت فعالیت خود را از سال ٨٩ آغاز کرده است و هم‌اکنون با اخذ تائید صلاحیت بین‌المللی iso/iec17025 به عنوان یکی از مجهزترین آزمایشگاه های مرجع کالیبراسیون در حال ارائه خدمات به واحدهای صنعتی و سوخت‌رسانی سطح کشور است.